Zgłoszenia (1836)

Uszkodzona sztuczna kaskada w Parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-08-10 17:56:37

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonej jednej ze sztucznych kaskad zainstalowanych przy brzegu stawu w parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Sarna

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-08-08 12:43:55

Witam Znaleźliśmy martwą sarnę na poboczu przy ul. Grzybowskiej, na przeciwko sklepu HF serwis. Było to w niedzielę wieczorem. Pozdrawiam

Zastawianie skrzyżowania Frankowskiego - Dworcowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-31 09:23:29

Przejście dla pieszych, chodnik wzdłuż Frankowskiego oraz skrzyżowanie Frankowskiego - Dworcowa jest codziennie zastawiane przez samochody, co stwarza zagrożenie dla pieszych oraz uniemożliwia...

Drzewa/krzewy do przycięcia ograniczające przejście chodnkiem - Aleja Świętego Jana Pawła II.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-31 09:07:57

Drzewa do przycięcia - Aleja Świętego Jana Pawła II.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-31 09:06:11

Do przycięcia krzewy wchodzące na chodnik przy Komunikacji Miejskiej - ul. Solna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-31 09:04:38

Brak znaku zakończenia ścieżki rowerowej - ulica Lotnicza.

Problemy rowerzystów
Ukończone
2019-07-31 09:02:14

Brak znaku zakończenia ścieżki rowerowej - przez stare pasy, które nie zostały usunięte ludzie sugerują się, że ścieżka rowerowa przebiega przez ulicę i wjeżdżają na przejście dla pieszych...

Most Portowy - całkowity brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-07-27 18:52:56

Post Portowy od 3 dni (25-27.07) tonie w ciemnościach stwarzając zagrożenie dla pieszych, rowerzystów i aut. Brak oświetlenia ulicznego i kolorowego podświetlenia. Egipskie Ciemności.

Most Portowy - całkowity brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-07-27 18:52:50

Post Portowy od 3 dni (25-27.07) tonie w ciemnościach stwarzając zagrożenie dla pieszych, rowerzystów i aut. Brak oświetlenia ulicznego i kolorowego podświetlenia. Egipskie Ciemności.

Zniszczona tablica informacyjna

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-07-26 23:50:12

Przy bibliotece rośnie roślina podobna do parzącego chwasta, niestety tablica informująca o tym, że kwiat nie jest niebezpieczny jest nieczytelna, poza tym w miejscu niewidocznym przy tej roślinie....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...