Zgłoszenia (1836)

Zastawianie chodnika - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-26 12:23:33

Zastawianie chodnika - kierowcy parkują tam samochody w niedozwolony sposób, nie pozostawiają 1,5 m wolnego chodnika - brak możliwości przejścia osoby z wózkiem dziecięcym, przejazdu wózka osoby...

Przekrzywiony znak informujący o przejeździe kolejowym - ul. Portowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-07-26 12:18:22

Przewrócone drzewo ogranicza swobodne poruszanie się po ścieżce rowerowej - ul. Młyńska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-26 12:16:14

Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-07-25 16:02:48

Nie działa oświetlenie przy bloku Dworcowa 17.

Dziury w asfalcie

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2019-07-19 13:26:55

Warcisława ma bardzo zniszczony asfaltu.

Dziury w asfalcie

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2019-07-19 13:26:53

Warcisława ma bardzo zniszczony asfaltu.

Powybijana kostka chodnika - Plac 18 Marca.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-07-19 09:27:35

Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-18 09:02:51

Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej - parkujące tam pojazdy utrudniają przejście chodnikiem. Nie ma możliwości pozostawienia minimalnej szerokości przejścia 1,5m - brak możliwości swobodnego...

Drzewa/krzaki ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-18 08:55:52

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2019-07-18 08:52:17

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego - fragment ogrodzenia łączony "fachowo" na trytytki został uszkodzony i reszta też ledwo się trzyma.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...