Zgłoszenia (1784)

Uszkodzona huśtawka.

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2019-06-03 08:25:42

Zerwana otulina siedziska huśtawki dla mniejszych dzieci. Poza tym obie huśtawki strasznie skrzypią przy użyciu.

Uszkodzona huśtawka

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2019-06-02 10:51:20

Na placu zabaw przy ul. U. Lubelskiej jedna z 2 huśtawek łańcuchowych ma pęknięte siedzisko przez co dzieci nie mogą z niej korzystać.

Przycięcie drzew ul. Spacerowa.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-05-31 10:51:44

Gałęzie drzew ograniczają swobodne przejście chodnikiem wzdłuż ul. Spacerowej przy Ośrodku Posejdon.

Zarosniety chodnik i krzaki

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-05-28 12:50:25

Dzień dobry proszę o interwencję na ulicy Frankowskiego. Nieopodal tego miejsca pracownicy zieleni miejskiej mają swój boks w którym się przebierają. Dodam tylko że co roku jest to samo chodnik jest...

Dziura po wyciętym drzewie na placu zabaw w Przedszkolu nr 1.

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2019-05-28 09:20:17

Niezasypana dziura po wyciętym drzewie na placu zabaw powoduje upadki dzieci podczas zabawy przy chwili nieuwagi.

Powybijana kostka chodnika wzdłuż ul. Śliwińskiego.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-05-28 09:16:26

Przerośnięte drzewo i krzewy - ciąg pieszo-jezdny przy przedszkolu ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-05-28 09:12:49

Przerośnięte drzewo i krzewy ograniczają swobodne przejście po ciągu pieszo-jezdnym.

Przycięcie drzew - ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-05-28 09:06:24

Gałęzie drzew wzdłuż parkingu ograniczają swobodne przejście osobom wyższym niż 1,60m.

Wczoraj zgłaszałam o 8 rano do Straży...

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-05-24 12:32:09

Wczoraj zgłaszałam o 8 rano do Straży Miejskiej, że na ul. Grochowskiej 7 przy wjeździe naprzeciwko żłobka leży martwa mewa Do dzisiaj do godz. 12 mewa nie została usunięta

ul. Przesmyk

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-05-18 14:41:34

Ul . Przesmyk, samochody parkują na zieleni i ją niszczą

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...