Zgłoszenia (1784)

ul. Przesmyk

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-05-18 14:36:06

Ul . Przesmyk, samochody parkują na zieleni i ją niszczą

Chodkiewicza przy budynku Nr 24

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-05-14 09:55:50

W miejscu tym, ponad miesiąc temu złożono dużą ilość spaletyzowanych płyt i krawężników - jak na razie nie wiadomo po co i dlaczego. Nic się z tym nie dzieje natomiast bardzo skutecznie, ułożone...

USZKODZONA ŁAWKA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM- 6 DYWIZJI PIECHOTY- ZIELEŃ MIEJSKA

Uszkodzona ławka
Ukończone
2019-05-13 16:19:13

Zwracam się z prośba o naprawę uszkodzonej ławki na przystanku autobusowym - 6 Dywizji Piechoty- Zieleń Miejska. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Uszkodzona stacja naprawy rowerów

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-05-12 19:16:58

W ekoparku uszkodzona została stacja naprawy rowerów. Przy stacji nie można skorzystać ze sprzętów.

Uszkodzona stacja naprawy rowerów

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-05-12 19:11:41

W ekoparku uszkodzona została stacja naprawy rowerów. Przy stacji nie mozna skorzystać ze sprzętów.

Zapadnięta część chodnika przed...

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-05-09 12:58:59

Zapadnięta część chodnika przed budynkiem Sanatorium Mewa I, ul. Ściegiennego 5

ciągłe nieprawidłowe parkowanie - blokowanie wjazdu wiekszym pojazdom

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-05-04 22:34:21

poprzez ciągłe parkowanie na rogu ulic Zdrojowa z Korzeniowskiego nie można dojechać większym pojazdem do obiektów na tej ulicy np. autobusem, sprawa była zgłaszana na Policję i do Staży Miejskiej i...

Zbita lampa i klosz za Galerią Hosso przy ul. Mariackiej 14 a/ Katedralna

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-05-02 14:39:37

Od ponad miesiąca zbita lampa przez sztorm, zbity klosz, oświetlenie nie działa. Lokalizacja: za Galerią Hosso przy ul. Mariackiej 14 A/ Katedralna - koło parkometru.

koszenie łąki ul. 6 dyw piechoty, na przeciwko zieleni miejskiej

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-04-30 14:15:41

Proszę o zaplanowanie w niedługim czasie koszenia łąki na przeciwko zieleni miejskiej. Wyprowadzamy tam psy ze schroniska i za 2-3 tygodnie będzie ona sięgać po pas. Praktycznie w okolicy nie ma...

problem z drzewem

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-25 20:59:22

witam na skrzyzowaniu ulicy chodkiewicza i wschodniej stoi stara sliwka mirabelka ma kilka odnóg drzewo pęka tuż przy ziemi rozklada sie w literę V. jest tam chodnik i ulica. grozi to...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...