Zgłoszenia (1784)

Zastawianie chodnika - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-24 09:35:45

Zastawianie chodnika w celu uniknięcia opłaty za parkowanie w strefie nadmorskiej. Należałoby ustawić słupki wzdłuż ulicy w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku poprzez uniemożliwienie parkowania...

Wygięty znak oznaczający przejście dla pieszych - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-04-24 09:31:59

Ponownie wygięty znak oznaczający przejście dla pieszych - ul. Towarowa.

Zastawianie chodnika - ulica Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-19 11:12:25

Należałoby postawić wzdłuż ulicy słupki uniemożliwiające wjazd pojazdów na chodnik - obecnie chodnik jest zastawiany i niemożliwe jest swobodne przejście.

Przerośnięte krzewy uniemożliwiające korzystanie z ławek.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-04-19 11:06:37

Przerośnięte krzewy uniemożliwiające korzystanie z ławek - przy Muzeum na ulicy Gierczak.

komplrtnie zajeżdżony trawnik przez różnego rodzaju samochody od osobowych do dostawczych busów

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-04-17 20:08:21

wzdłuż całej ulicy Chełmońskiego jest zniszczony trawnik na którym ludzie parkują samochody . Zgłaszaliśmy już tą sprawę do Urzedu dwukrotnie . Bez reakcji żadnej . Widać nikomu na tym nie zależy ....

latarnia uliczna

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-04-12 21:43:21

Zgłaszam nie swiecącą latarnię uliczną przy ulicy Bydgoskiej 14. Zdjecia nie wysłałam tylko info

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY - PĘTLA AUTOBUSOWA UL. PRZESMYK

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-04-08 16:27:17

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na pętli autobusowej na ul. Przesmyk. Z wyrazami szacunku Dariusz...

Punkt widokowy Podczele

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-04-07 19:29:02

Brak pokrywy śmietnika oraz rozsypująca się kostka brukowa na tarasie widokowym w Podczelu. P.s. Przepraszam za jakość zdjęć.

Zawalony przejazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-04 16:13:14

Samochody parkują w miejscu niedozwolonym, brak możliwości przejazdu rowerem/przejścia pieszo

Zagracony przejazd dla rowerów

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-04 16:03:24

Nie można przejechać rowerem zagracony przejazd donicami i samochodami- nie można by postawić zakazu parkowania w tym miejscu? To samo na ulicy wschodniej. Dziękuję :-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...