Zgłoszenia (1833)

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:59:56

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:56:34

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem i schodami.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-11 10:54:37

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem i schodami.

NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-06-10 11:06:39

Zwracam się z prośbą o wykoszenie trawy przy ul. Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej oraz za Szkołą Podstawową nr 7. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Dziura w ścieżce rowerowej ul europejska

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-06-07 19:40:13

Regularnie jeżdżąca tą drogą mała kołobrzeska śmieciarka niszczy tę ścieżkę. Nie wiem czemu tamtędy jeździ skoro nie ma tam żadnych smietników. Dziura jest tuż przy rowie melioracji.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-06 12:46:46

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-06 12:45:50

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Zniszczona tablica informacyjna

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-05 20:15:07

W parku znajduje sie zniszczona tablica informacyjna dotyczaca sprzatania nieczystości po swoim psie. W całym parku także nie jest skoszona trawa.

Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-05 15:38:52

Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Uszkodzona huśtawka.

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2019-06-03 08:25:42

Zerwana otulina siedziska huśtawki dla mniejszych dzieci. Poza tym obie huśtawki strasznie skrzypią przy użyciu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...