Zgłoszenia (1720)

Zastawianie chodnika/jazda po chodniku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-12 09:08:00

Drzewo do przycięcia - ul. Fredry.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-07-11 08:39:47

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-11 08:35:11

NIEPRAWIDŁOWO PARKUJĄCE SAMOCHODY NA CHODNIKU- UL. OKOPOWA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-10 21:42:07

Notorycznie nieprawidłowo parkujące samochody na chodniku ul. Okopowa.

Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko
Ukończone
2022-07-10 16:30:26

Ponownie ktoś podrzuca różne rzeczy .Proszę o interwencje w tej sprawie .

Zarośnięty chodnik

Zniszczona zieleń
Ukończone
2022-07-09 18:47:41

Proszę o skoszenie (wyrwanie) roślin rosnących na chodniku wzdłuż ul. Kossaka na zakręcie od ul Starynowskiej

Mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-07-09 09:34:47

Mewa ze zlamanym skrzydlem na wprost hotelu baltyk

Mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-07-09 08:47:53

Mewa ze zlamanym skrzydlem na wprost hotelu baltyk

Martwe drzewo do usunięcia

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-07-07 22:58:40

Uschłe drzewko przy ul. Michałowskiego. W ciągu pasa jezdni posadzono cztery, jedno ewidentnie jest martwe.

Uszkodzone lustro drogowe ul. Bałtycka 16C

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-07-06 08:54:04

Uszkodzone lustro drogowe przy wyjeździe z posesji przy ul. Bałtyckiej 16C w Kołobrzegu na przeciw warsztatu samochodowego Jacex.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...