Zgłoszenia (1720)

zapadnięty chodnik przy ul. 1-go Maja 6

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-09-03 11:26:32

Zwracam się z prośbą o naprawienie 2 miejsc zapadającego się chodnika przy ul. 1-go Maja 6 (nr działki 259/2). Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Trawnik do przycięcia.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-09-01 09:15:52

Od czasu ukończenia przebudowy skrzyżowania trawnik nie jest przycinany.

Zapadający się chodnik przy trafostacji.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-31 18:23:17

Zapada się chodnik po stronie przeznaczonej na ścieżkę rowerową tuż przy trafostacji naprzeciwko kościoła na ulicy świętego Macieja.

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od...

Problem z parkomatem
Ukończone
2018-08-31 10:45:10

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od osrodka Baltyk do ronda zdjecia prosze nie brac pod usage wymog formularza

nowe przystanki autobusowe

Inne
Ukończone
2018-08-30 16:19:31

Dzień dobry. Informuję,że na przystankach autobusowych przy ul.Mickiewicza w złym miejscu, zupełnie ograniczającym widoczność nadjeżdżającego autobusu umocowano tablice informujące. Winny być...

ścieżka rowerowa

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-29 09:37:50

Kołobrzeg 29.08.2018 Dzień dobry , Zapadnięta nawierzchnia polbruku ścieżki rowerowej bezpośrednio przy wjeździe na drogę rowerową - nowy mostek na Parsęcie - od strony ul Szpitalnej. Uskok w tym...

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-25 18:02:55

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Drzewo do przycięcia.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-23 13:57:38

Gałęzie drzewa uniemożliwiające swobodne przejście chodnikiem.

Dziko rosnące drzewo owocowe - śliwka "mirabelka"

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-22 10:23:01

Zwracam się z prośbą o wycięcie dziko rosnącego drzewa owocowego "śliwka mirabelka" na działce nr 136/7 przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 6). Drzewo nigdy nie przechodziło cięć...

Zdublowane kosze

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-08-21 16:49:37

Po inwestycji obok siebie stoją dwa kosze , może należałoby re-lokować jeden z nich bliżej Kuźni/Hotelu nad Paresęta? Jeden jest tu wystarczający Pozdrawiam

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...