Zgłoszenia (1720)

Teren zielony obok sklepu Komfort

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:40:01

Działka nr 439 jest mocno zanieczyszczana zwracam się z prośbą o jej posprzątanie lub zobowiązanie do tego właściciela , dodatkowo występuje niej wysoka nieskoszona sucha trawa która może stanowić...

Dzikie wysypisko w pustostanie oraz terenach przyległych

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:26:14

W niezabezpieczonym pustostanie oraz na drodze przy nim powstało dzikie wysypisko śmieci dodatkowo na terenie podwórka bloku obok po inwestycji wymiany dachu pozostały odpady budowlane. Problem...

Zaśmiecony teren po obu stronach Kanału Drzewnego od mostu

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:17:41

Po obu stronach Kanału Drzewnego występuje duże zaśmiecenie terenu głównie plastikiem i szkłem. Proszę również o uprzątnięcie tego terany lub wskazanie innego sposobu zgłoszenia...

Zaśmiecony teren wokół i na terenie parkingu Targowiska Miejskiego

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 15:59:44

Dzień dobry, Teren parkingu przy targowisku miejskim oraz wzdłuż kanału drzewnego przy płocie targowiska aż do urzędu gminy jest mocno zaśmiecony, było to już wcześniej zgłaszane do urzędu miasta...

dziura w drodze przy ul. Kaliskiej

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-21 11:13:17

Zwracam się z prośbą o zabezpieczenie dziury w drodze wewn. przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 5). Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Awaria latarni ulicznej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-20 16:36:40

Nie działa latarnia uliczna na ulicy Wesołej w Kołobrzegu. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe w ulicę od strony ulicy Mazowieckiej. Proszę o interwencję.

Uszkodzona nawierzchnia chodnika pomiędzy blokami mieszkalnymi Grochowska 5 i 6

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-17 20:12:20

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika pomiędzy blokami mieszkalnymi Grochowska 5 i 6 (dz. nr 163/18, ob. ew. nr 13 MK). Ponad miesiąc temu ujawniły się tam...

Drzewo przy Stadionie.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-15 09:58:54

Do przycięcia gałęzie drzewa wystające na chodnik przy Stadionie.

Źle wyprofilowany chodnik ul. Solna wzdłuż Stadionu.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-08-15 09:53:45

Przy każdym opadzie deszczu w dwóch miejscach na chodniku wzdłuż Stadionu tworzą się kałuże. Tak jest odkąd wykonali ten fragment ulicy Solnej.

błedne oznaczenie linii autobusowych na przystankach

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
Ukończone
2018-08-13 14:00:18

witam proszę o interwencję w sprawie błędnych oznakowań linii autobusowych na nowych przystankach komunikacji miejskiej. przystanki przy poczcie są źle oznakowane zarówno po stronie parku jak i od...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...