Zgłoszenia (1695)

Krzaki zbyt rozrośnięte

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-18 16:55:54

Proszę o przecięcie krzaków na ul. GDAŃSKIEJ podczas wymijania pojazdów dochodzi do zarysowania powłoki lakierniczej. Zbyt mocno wychodzą na drogę. A nie były przycinane od ubiegłego roku.

Na odcinku od hotelu Dune do...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-18 13:20:07

Na odcinku od hotelu Dune do Kamienniego Szanca nie działa oświetlenie od jakiegoś czasu. w zwiazku z czym wieczorem jest ciemno i niebezpiecznie. Prosze o interwencje

Zanieczyszczone zejście na plażę Centralną

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-07-16 20:10:04

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

dziury w asfalcie przy ul. Podolskiej

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-07-16 17:56:33

.....ciekawa sprawa, w czerwcu spece od łatania dziur w jezdni załatali kilka dziur na uliczkach w Podczelu a jedną uliczkę - Poleską potraktowali wyjątkowo - tzn. dziury w jezdni załatali wybiórczo....

Uszkodzone znaki drogowe Kołobrzeg ul. Lwowska

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-07-16 17:48:06

Przy ul. Lwowskiej dokonano uszkodzenia dwóch znaków: D-6 Przejście dla pieszych i A-7 Ustąp pierwszeństwa przejazdu.

WM O P T Y w Kolobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-07-15 11:28:52

Zgłaszam konieczność przywrocenia znaku B-2 do stanu pierwotnego. . obecnie jest obrócony o kat 180 o. Znak usytowany jest obok Waszej jednostki budzetowej złobków i przedszkoli przy ul....

Awaria nowego oświetlenia na Budowlanej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-09 08:24:12

Awaria kilku lamp oświetlających ulicę Budowlaną, w szczycie budynku Budowlana 7 na nowym parkingu i na przeciw na wysokości budynku Budowlana 12, nie zapalają się.

Miejsce po byłej piaskownicy

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-07-07 17:08:16

Czy można zrobić coś z terenem po piaskownicy, która została rozebrana? Załatwiają tutaj teraz swoje potrzeby zwierzęta i czasem w tym piasku bawią się dzieci. Poza tym nie wygląda to...

Murki pod ławkami obok latarni morskiej przy pomniku Marynarza

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2018-07-05 13:10:39

W wielu miejscach brakuje płytek elewacyjnych.

Bulwar Szymańskiego przed Pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-05 13:05:02

Brak znacznej ilości kostki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...