Zgłoszenia (2203)

Ruchome kafelki

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2020-06-23 11:57:12

Uszanowanie. Chciałbym poinformować, iż przed sklepem Renoma s.c. przy ulicy Łopuskiego 22 zidentyfikowałem 2 luźne i wyraźnie poruszające się kafle chodnika. Znajdują się one przed prawą wystawą...

Drzewo do przycięcia ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-06-23 10:37:06

Wykrzywiony znak drogowy - skrzyżowanie Dworcowa - Łopuskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-06-23 10:36:05

Wykrzywiony znak drogowy - ul. I Armii Wojska Polskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-06-23 10:33:48

Drzewo do przycięcia na ścieżce przy Parku Teatralnym.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-06-23 10:32:25

Drzewo do przycięcia ul. Portowa.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-06-23 10:30:40

Drzewo do przycięcia ul. Solna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-06-23 10:28:53

Osoby powyżej 1,80 m muszą schylać się podczas przechodzenia chodnikiem.

Zasypany chodnik

Śmieci
Ukończone
2020-06-22 10:59:54

Wydma zasypuje chodnik oraz drogę rowerową.

Ponownie uszkodzony ogranicznik parkowania

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2020-06-19 12:46:03

Ponownie na ul. Granicznej uszkodzony jest ogranicznik parkowania. Leży to raz na chodniku, to raz na miejscu parkingowym.

Uszkodzona tablica - sprzątaj po psie

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2020-06-19 12:39:56

W parku przy Baszcie Lontowej uszkodzone są obie tablice, dotyczące zachowania czystości na trawniku. Jedna tablica w pobliżu słupa ogłoszeniowego, a druga po przekątnej od strony al. Jana Pawła II....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...