Zgłoszenia (1536)

Mocno przechylony klosz

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-29 11:27:13

Lampa na przeciw Drzymały 7 ma mocno przechylony klosz, który w każdym momencie może spaść. Klosz opiera się na żarówce

uszkodzona ławka Tarnopolska1c/d

Uszkodzona ławka
Ukończone
2017-06-27 06:54:14

Ławeczka znajduje się przed przychodnią lekarska wśród zieleni ale niestety nie można na niej usiąść bo jest od lat zapomniana, połamana. Potrzeba naprawy jest duża, ponieważ w oczekiwaniu na wizytę...

Co to jest rarms?

Inne
Ukończone
2017-06-25 21:50:26

Na ścieżce zdrowia na stacji nr 2 w tłumaczeniu w języku angielskim użyto słowa 'rarms' - co ono oznacza? czy to jest prawidłowe tłumaczenie?

Zniszczony Psi Pakiet

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-06-25 20:18:18

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

jezioro na drodze

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-06-23 11:58:13

po każdych większych opadach deszczu na ulicy tworzy się wielka kałuża w postaci jeziora uniemożliwiając przejście pieszym

Pomalowany znak WC

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-06-23 08:23:16

w okolicy molo, stoi znak informujący o toalecie w fatalnym stanie

Prośba o usunięcie gałęzi wisząch nad ścieżką

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-06-22 09:00:11

Proszę o usunięcie gałęzi brzóz rosnących przy ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Żurawia, na wysokości sklepu Majster Plus, które zwisają nad ścieżką, ograniczając widoczność i możliwość przejazdu pod...

Czeremcha zasłana całkowicie dostęp światła słonecznego do meiszkania

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-20 12:04:54

Dzień dobry. Problem był już przez moją Mamę jakiś miesiąc czas temu zgłaszany do Referatu Ochrony Środowiska telefonicznie, jednak do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany. Czeremcha całkowicie po...

Krzaki na chodniku

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-19 23:32:52

Krzaki rosnące przy ul. Wschodniej (pomiędzy ul. 4 Dywizji a ul. Morawskiego) zbyt się rozrosły i uniemożliwiają korzystanie z chodnika na tym odcinku.

Przepełnione kosze przy drodze krajowej numer 11

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2017-06-19 20:40:54

Wszystkie nowe założone kosze przy drodze krajowej krajowej 11 na ulicach Unii Lubelskiej i Kniewskiego. Śmieci wysypują się na chodnik, taka sytuacja jest codziennie. Proszę o pilną interwencję...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...