Zgłoszenia (1836)

Kołobrzeg

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-10-04 20:38:25

Na wniosek mieszkanki osiedla "Ogrody" proszę o przycięcie lub wycięcie krzaków znajdujących się przy ulicy Chodkiewicza 28A, krzaki powodują ograniczenie widoczności dla pieszych oraz kierujących...

Zarastający chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-09-29 09:45:09

Nad chodnikiem wzdłuż ul. Świętego Wojciecha (na wysokości przejazdu dla rowerzystów) zwisają pędy rosnącej tam dzikiej róży oraz krzaków malin, kilka metrów dalej, co zmniejsza szerokość chodnika....

Dotyczy chodnika łączącego ulicę Krakowską z ul. Opolską

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-09-29 09:38:12

Chodnik łączący te ulice, prowadzący do SP nr 6 jest zarośnięty. Zwisają nad nim pędy rosnących tam jeżyn. Wzdłuż chodnika nie jest również koszona zieleń. Rosną tam pokrzywy. Szerokość chodnika jest...

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-09-28 17:25:36

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej. W rowach zalegają duże ilości śmieci oraz przewrócone krzewy.

Niewykoszona trawa przy ulicy Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej

Zieleń
Ukończone
2017-09-28 17:19:32

Niewykoszona trawa przy ulicy Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej.

Dojście z bulwaru do ul....

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-09-27 10:52:01

Dojście z bulwaru do ul. Solnej,Tragedia ! Brak płyt chodnikowych ,połamane,strasznie nierówne płyty.

Uszkodzona część chodnika przy placu zabaw Grochowska po obfitych opadach atmosferycznych

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-09-25 03:50:53

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy boisku na placu zabaw Grochowska przy ul. Bogusława X (dz. 163/18, ob. 13). Niedawno ujawniło się tam zapadnięcie. Powstało...

Brak stojaków

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-09-20 17:17:43

Brak stojaków rowerowych na ulicy Debois, co z pewnością ułatwiło by rowerzystom mieszkającym na tej ulicy parkowanie rowerów. Rozumiem, że ulica objęta jest zakazem ruchu w obu kierunkach, ale co z...

ZNISZCZONY PSI PAKIET

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-09-18 16:01:45

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

prośba o uporządkowanie chodnika

Zniszczona zieleń
Ukończone
2017-09-18 13:17:28

Proszę o uporządkowanie chodnika łączącego ul. Krakowską z ul. Opolską (dojście do SP nr 6). Chodnik na tym odcinku jest zarośnięty, przez co jest węższy. Wzdłuż chodnika zwijają pędy rosnących tam...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...