Zasypany chodnik

Śmieci

Zgłoszono 22 czerwca 2020, 10:59
Ukończone

Przed

Po

Wydma zasypuje chodnik oraz drogę rowerową.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Taka jest natura. Zajmiemy się problemem tak szybko, jak tylko to możliwe. Powiadomiono MZZDiOŚ o potrzebie usunięcia nawianego piachu.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...