Mewa na Ulicy Zwycięzców

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 4 lipca 2020, 19:26
Ukończone
Na ul. Zwycięzców przy schronisku dla bezdomnych pod budynkiem siedzi mewa, która nie ucieka kiedy się do niej zbliżyłam tylko otwiera dziób jakby chciała dziobnąć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Powiadomiono lekarza weterynarii, który po sparwdzeniu zarzenia oświadczył, ze nie mewa wymaga pomocy weterynaryjnej 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...