Uszkodzone ogrodzenie chroniące wydmy na plaży

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 5 sierpnia 2020, 16:46
Ukończone

Przed

Po

Siatka odgradzająca wydmy od plaży jest uszkodzona, dzięki czemu, pomimo żółtej tablicy zakazującej wchodzenia na wydmy, ludzie korzystają z dzikiego przejścia do ścieżki rowerowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Niestety w tym miejscu już po raz czwarty naprawiamy siatkę ogrodzeniową. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...