Kable elektryczne pod molo

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 1 listopada 2020, 14:14
Ukończone

Przed

Po

Nie wiem czy pod napięciem , czy nie. Nie zmienia faktu, że niezabezpieczone.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...