Zapadnięta studzienka

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 3 listopada 2020, 21:34
Odmowa
Zapadnięta studzienka na chodniku przy przedszkolu, bibliotece na osiedlu Ogrody.

Historia zgłoszenia

Odmowa Wskazana lokalizacja usterki znajduje się na działce pod zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej i tam należy zgłosić sprawę. 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...