NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 listopada 2020, 12:24
Odmowa
Niedziałające oświetlenie ul. Złota.

Historia zgłoszenia

Odmowa Wskazane oświetlenie jest własnością Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i z tego powodu nie może być przez nas naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...