Ranny jeż

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 21 listopada 2020, 8:37
Ukończone
Ranny jeż na poboczu przy ul. Rozwadowskiego ( po prawej stronie, przed zakrętem w ul. Maczka). Aktualnie jeż jest zabezpieczony w kartonie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...