NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 grudnia 2020, 11:55
Odmowa
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

Historia zgłoszenia

Odmowa Wskazane oświetlenie nie należy do Gminy Miasto Kołobrzeg.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...