Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 29 stycznia 2021, 10:15
Ukończone
Proszę coś zrobić w tym temacie ,ktoś notorycznie robi bałagan ,w formie wysypiska .Może by tak zamontować foto pułapkę .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...