Choinki i dzikie wysypisko.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 28 lutego 2021, 15:56
Ukończone
Choinki te leżą już dwa tygodnie ,miały być odebrane do końca lutego .Podrzucanie rzeczy po remontach to norma ,może by tak zamontować foto pułapkę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...