Gęś z plastikiem na szyi

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 4 marca 2021, 8:24
Ukończone

Przed

Po

Spotkana wczoraj wieczorem gęś w eko parku miała na szyi kawałek plastiku. Wyglądało to trochę jak rura pcv...? W tym miejscu ptaki chętnie podpływają do ludzi, więc mam nadzieję że uda się spotkać tą gęś jeszcze raz i zdjąć jej z szyi to "coś". Bardzo proszę o jakąś interwencję w tej sprawie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Proszę się zapoznać z treścią art. znajdującego się pod linkiem https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/gegawy-przestaja-migrowac-dzis-zostaly-zaobraczkowane

Jest to standardowe znakowanie ptaków przez ornitologów - nie wymaga to interwencji.
3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...