Dziura przy studzience przy ul. Waryńskiego 5

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 11 marca 2021, 11:5
Ukończone

Przed

Po

Na chodniku na działce miejskiej przed wejściem do klatki schodowej przy ul. Waryńskiego 5 tuż przy studzience powstała duża dziura. Oprócz tego na tym chodniku znajdują się jeszcze co najmniej 2 miejsca wymagające "przełożenia" płyt chodnikowych ponieważ stwarzają zagrożenie potknięcia.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...