uszkodzone ogrodzenie

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 15 marca 2021, 20:7
Ukończone

Przed

Po

Dzień dobry, przesyłam zdjecia uszkodzonego ogrodzenia nowego placu zabaw przy ul. Wolności za Intermarche. Foto z niedzieli, najprawdopodobniej do uszkodzenia doszło w sobotę. Wandale znów w akcji, a szkoda ;(. Ktoś chyba zapomniał, że do wyjścia służy furtka albo tak mocno wiało ;(

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...