Wrak auta

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 17 marca 2021, 6:50
W realizacji
Na parkingu przy ul. Bema 3 zalega wrak auta.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...