Śmieci

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 19 marca 2021, 9:28
Ukończone
Ponownie ktoś podrzucił elementy budowlane na ul Dworcowe, koło wiaty śmietnikowej .Może by tak zamontować foto pułapkę .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...