Uszkodzony spowalniacz

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz

Zgłoszono 20 marca 2021, 14:49
Ukończone

Przed

Po

Na ul. Sobieskiego jest uszkodzony spowalniacz. Jedna część leży na chodniku a na ulicy wystają śruby.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...