Śmieci

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 24 marca 2021, 18:34
Ukończone
Proszę o posprzątanie o ile jest to w kompetencji UM Kołobrzeg odcinka drogi gruntowej od ul. Plażowej do ścieżki rowerowej łącznie z parkingiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...