ŚMIECI NA TERENIE ZIELONYM PRZY RAMIE KOLEJOWEJ - UL. MYŚLIWSKA

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 11 kwietnia 2021, 15:58
Ukończone
Na terenie zielonym przy ramie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej jest kilka miejsc, w których śmieci zaczynają dominować nad zielenią. W związku z tym zwracam się z prośbą o uporządkowanie terenu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...