Naruszenie przepisów drogowych

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 kwietnia 2021, 13:3
Ukończone
Pracuję na ul. Morskiej i codziennie widzę zawracające pojazdy, których kierujący widząc znak B1 - zakaz ruchu w obu kierunkach. Kierujący nie wiedząc jak i gdzie jechać zawracają, jadą pod prąd ulicą jednokierunkową, dojeżdżają do budynku w którym mieści się Centrum Informacji Turystycznej, widząc znak B2 po raz kolejny zawracają, lub jadą dalej wąskim przejazdem pod prąd, przeciskając się między prawidłowo jadącymi pojazdami i turystami. Robią tak głównie turyści, droga wyłożona jest z kostki przez co nie widać toru jezdni. Wymalowane białe linie nie pomagają. Możne należałoby rozważyć umieszczenie pod znakiem B1 znak C1 nakaz jazdy w prawo przed znakiem, przez co kierujący widzieliby w którą stronę jechać.

Historia zgłoszenia

Ukończone Znak C-1 jest ustawiony od dłuższego okresu czasu w sposób prawidłowy 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...