Uszkodzona ławka

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 12 kwietnia 2021, 17:57
Ukończone
uszkodzona ławka i znaki informacyjne przy utwardzonej drodze w parku

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Naprawiono ławkę.
Zespół Usterka K-g
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do MZDiOŚ. Ławka przy dojściu do plaży Zachodniej - zlecona do naprawy. .
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...