Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 16 kwietnia 2021, 9:12
Ukończone
Nieprawidłowo zaparkowany pojazd na terenie Skweru Pionierów

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...