wystająca część po skorodowanych słupkach

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 16 kwietnia 2021, 9:58
Ukończone

Przed

Po

Na placu zabaw przy ul. Źródlanej 5 wystają skorodowane części po słupkach metalowych. W związku z tym, że w pobliżu jest plac zabaw stwarza to niebezpieczeństwo dla przebywających tam osób.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...