Brudne, choć ładne ławki przy deptaku. Ptasie odchody

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 19 kwietnia 2021, 17:3
Ukończone
Ptasie odchody, co jaki czas myjemy te ławki ?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Mycie ławek zgodnie z umową z MZZDiOŚ realizowane jest raz w tygodniu (ustalony dzień - to piątek) .
Zespół Usterka K-g.
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka K-g
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...