śmieci na placu przy ulicy Wylotowej za apteką, spożywczym

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 6 maja 2021, 19:4
Ukończone
Stojąc na parkingu przy ulicy wylotowej rażą w oczy porozrzucane śmieci na niezagospodarowanym placu. Jest tam wyjazd od Żulickiego. Teraz zamontowano tam płot siatkowy, ale bałagan pozostał.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...