Niedziałające oswietlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 maja 2021, 13:40
Ukończone
Niedziałajaca lampa drogowa przy ulicy Kupieckiej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...