Uszkodzona ławka

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 8 maja 2021, 22:5
Ukończone
Uszkodzona ławka w parku Aleja Nadmorska, licząc od alejki prowadzącej od kortów po lewej stronie druda ławka.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. uzupełniono uszkodzoną listwę.
Zespół Usterka K-g.
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka K-g
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...