uszkodzona blokada na skrzyżowaniu ulic Reymonta i ul. Rodziewiczówny

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 12 maja 2021, 18:15
Ukończone

Przed

Po

uszkodzone 2 blokady drogowe stwarzają zagrożenie dla pieszych korzystających z ciągu pieszo jezdnego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...