Niedziałające lampy na ul. Janiska

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 maja 2021, 23:16
Ukończone
Na prośbę mieszkańców Osiedla Rzemieślnicze proszę o naprawę niedziałających łącznie 4 szt. lamp drogowych na całym odcinku ul. Janiska. pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...