Dwie ławki wymagają odnowienia przy ul. W Polskiego 22-23

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 18 maja 2021, 10:31
Ukończone
na terenie zielonym pomiędzy budynkiem przy ul. Wojska Polskiego 22-23 a budynkiem przy ul. Wojska Polskiego 18-19 znajdują się dwie miejskie ławeczki które wymagają pilnej renowacji.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka K-g
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...