Skorodowane pozostałości słupków w obrębie placu zabaw przy ul. Źródlanej 5abc

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 18 maja 2021, 11:50
Ukończone

Przed

Po

W obrębie placu zabaw pomiędzy budynkami przy ul. Źródlanej 5ABC - ul. Zwycięzców 1-9 - ul. Dworcowej 2-8 - ul. Jagiellońska 3-4 z ziemi wciąż wystaje co najmniej 5 sztuk skorodowanych pozostałości po metalowych słupkach drogowych (sprawdzone dnia 18.05.2021). Większość znajduje się wzdłuż drogi wewnętrznej w osiedlu biegnącej wzdłuż budynku przy ul. Źródlanej 5abc.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...