Wyrwane sprężyny od trampoliny

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 24 maja 2021, 19:20
W realizacji
Uszkodzenie 4 sprężyn na trampolinie

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...