Nadłamany duży konar drzewa przy budynku przy ul. Unii Lubelskiej 14

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 30 sierpnia 2017, 13:37
Ukończone

Przed

Po

Pomiędzy budynkiem przy ul. Unii Lubelskiej 14, a garażami przy ul. Drzymały obrywa się duży konar drzewa. Pęknięcie miedzy konarem a głównym pniem drzewa widoczne jest dobrze z ziemi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
W realizacji Witam

Podczas kontroli drzewa stwierdzono ułamaną jedną gałąź, zawieszona w koronie, którą usunięto. "Pęknięcie między konarem a głównym pniem" to w rzeczywistości specyficzna budowa pnia, charakterystyczna dla kasztanowców zwyczajnych - rozwidlenie konaru I rzędu od głównego pnia drzewa /przewodnika.
Jednak z uwagi na bliskość pędów kasztanowca przy elewacji budynku oraz kolizji z egzemplarzem czeremchy, cięcie korygujące obu drzew zostały zlecone "Zieleni Miejskiej", winny być zakończone do 30.09.2017r.

Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Do weryfikacji Witam serdecznie

Dziękujemy za zgłoszenie usterki. Dziś wraz z przedstawicielem "Zieleni Miejskiej" dokonane zostaną oględziny wskazanego drzewa, w celu dokładnego określenia zakresu koniecznych prac w jego koronie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...