Porzucony śmietnik betonowy przy ul. Wileńskiej 5 w Podczelu

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 14 czerwca 2021, 13:2
Ukończone
Po remoncie nawierzchni za budynkiem przy ul. Wileńskiej 5 w Podczelu w 2020 roku pozostawiony został jeden betonowy kosz na śmieci. Kosz znajduje się za śmietnikiem na terenie zielonym. Zwracam się z prośbą o jego zabranie (w trakcie remontu wszystkie kosze zostały wymienione na inne a temu "się zostało")

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...