Reklama wielkoformatową zaśmiecającą strefę uzdrowiskową

Inne

Zgłoszono 16 czerwca 2021, 10:28
Poza uprawnieniami
zapewne Uzdrowisko Kołobrzeg S. A. uzyskało zgodę miasta na zamontowane na trawniku przed Muszelką gigantycznej sześciennej reklamy zalando, którą otoczyli drzewa na swoim co prawda trawniku. Jest to jednak skandal i taka zgoda nie powinna być wydana. w dobie walk z agresywną i brzydka reklamą wielkoformatową umieszczenie czegoś takiego w głównym miejscu promenady jest karygodne i nie powinno mieć miejsca - nawet w miejscowości tak nastawionej na "robienie kasy" jaką jest Kołobrzeg

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień . Reklama nie jest umiejscowiona na terenie Gminy Miasta Kołobrzeg. Zespół Usterka . 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...