Niedziałające latarnie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 września 2017, 9:10
Ukończone
Na ul. Żurawia na skrzyżowaniu z ul. Matejki przy Straży Pożarnej nie działa 6 (sześć) latarni ulicznych, większość po stronie ulicy od Straży Pożarnej jak i po drugiej stronie. Na tej ulicy nie działają również inne latarnie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...