Oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 14 września 2017, 7:32
Ukończone
O godzinie 20.30 dnia 13.9.2017 r.cały chodnik od lokali usługowych vis a vis Solnego do kamiennego szańca był nieoświetlony. Jest tam przez to niekomfortowo, niebezpiecznie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane (awaria została usunięta).
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...