Zaginiony kosz na śmieci.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 28 lipca 2021, 17:53
Ukończone
Proszę o montaż zaginionego kosza na śmieci. Parking przy ulicy Kupieckiej obok sklepu piekarniczego . Pozostałe jedynie uchwyt po śmietniku .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...